Pet Sahiplerini Sevindirecek Site Açıldı


Pet Sahiplerini Sevindirecek Site Açıldı

Paylaşım Hakkında Kısa Bilgi

  •   Kategorisi ? : Öneri
  •   Hangi İl'den ? : Konya
  •   Hangi İlçe'den ? : Merkez
  •   Eklenme Tarihi ? : 14-09-2020
  •   Yayımlayan : cumali yakar


Türkiye de sayısı sadece 5 kadar olan ancak bir o kadar da aktif olmayan pet bakıcılığı iş ilanları sitesi var. Bunların arasına yeni nesil yaızlım dilleri ile hızlı bir giriş yapan http://petbakicisi.com oldukça iddalı bir giriş yaptı.

Nedir bu PET BAKICISI .COM ?

Pet bakıcısı .com sitesi pet sahiplerinin evlerinde besledikleri evcil pet hayvanlarını kendi hayat koşulları gereği oldukça uzun bir süre evlerinde işyerlerinde kapalı bırakmak durumunda kalıyorlar. Oysaki hayvanlarda insanlar gibi ortalam 4 saatte bir dışarıya çıkmak , tuvalet ihtiyaçlarını karşılamak gibi durumları söz konusu.Çoğu hayvan cinsi için ise sevgi ve alaka eksiklği hayvanları strese soktuğu gibi Gençlik Hastalığı denilen rahatsızlık ile ölüme bile sebebiyet veriyor.

Diğer yandan boş vakti olan , ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen hatta bu işi sadece severek yapmak,hayvanlara değer verdiği için yapmak isteyen onlarca insanlarla dolu. 

İşte petbakici.com tam da bu noktada ek gelir kazanmak ve pet hayvanlarına bakıcı arayan insanları buluşturan platform oluyor.

Ücretsiz üye olarak ister bakıcı uzman , isterseniz pet sahibi olarak ücretsiz üye oluyorsunuz. Sonra ister " BAKICI ARIYORUM " diye , isterseniz de " PET BAKICILIK İŞİ ARIYORUM " diye de ücretsiz ilan açabilir, ilgili üyelerin sizlerin açtığı ilana tesklif verme işlemi ile sistem işleme devam ediyor.

sizde hemen yerinizi alın , ister bakıcı bulun isterseniz ek gelir elde edin.

 

Diğer Benzer Paylaşımlar


496
Firma
245
Kullanıcı
96
Kategori
274
Paylaşım