Balayı tatili önerileri


Balayı tatili önerileri

Paylaşım Hakkında Kısa Bilgi

  •    Kategori :   -İN- Mekanlar
  •    Hangi Şehir ?:   Antalya
  •    Hangi İlçe ?:   Merkez
  •    İlan Tarihi :   11-09-2020
  •    Ekleyen :   cumaliyakar


Düğün planları hazır ve sırada balayı programını ayarlamak var. Hayaliniz harika bir balayı tatili yapmak. Türkiye’de destinasyon ibresi çoğunlukla güneyi gösteriyor. Sakinlik ve huzur istiyorsanız Karadeniz de alternatifler arasında olabilir.Turizm acentalarının cazip balayı paketlerinden ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede artan talep nedeniyle oluşan yer sıkıntısı fiyatları yükselttiğinde bütçeniz zorlanmayacak.

Balayı tatili önerileri

Kapadokya: Eşsiz doğal güzellikleri, yeraltı şehirleri, peri bacaları, mağara evleri, tarihi konakları ve muhteşem balon turlarıyla Kapadokya, balayı çiftlerine kesintisiz romantizm sunuyor. Bol yıldızlı gecelerde akşam yemeği, günün erken saatlerindeyse balon turu unutulmaz bir anı olarak belleğinizde kalacak.

Alaçatı: İzmir Ege'nin incisi, Alaçatı da İzmir'in incisi. Alaçatı; güneşi, denizi, plajları olduğu kadar uygun bir sörf mecrası olmasıyla da ünlüdür. Bununla birlikte taş evleri, butik otelleri, şık resteronları ve zengin çarşısı balayı çiftleri için davetkar bir ev sahibi..

Olimpos: Antalya'da bir tatil köyüdür. İl merkezine uzaklığı 80 km olan Olimpos, ağaç evleri (bungalov) ile meşhurdur. Sakin ve doğayla iç içe bir balayı arayanlar için idealdir. Ayrıca caretta caretta kaplumbağalarının yavrulama alanı olması nedeniyle sit alanıdır. Ekonomik ve romantik bir balayı tatilini Olimpos'ta geçirmek içten bile değil.

Karadeniz: Sadece ''doğa'' diyorsanız Karadeniz'e bilet alın. Özellikle yaz aylarında yapılan düğün sonrası ferah feza bir balayı arayanları; Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi, Sümela Manastırı, Kaçkar Dağı ve Karadeniz gölleri bekliyor. Bu bölgeleri kapsayan topyekûn Karadeniz turlarına katılabileceğiniz gibi bağımsız olarak da gezebilirsiniz.

Göcek: Fethiye ile Dalaman ilçelerinin sınırında bulunan Göcek Mahallesi, muhteşem güneşi ve eşsiz deniziyle balayı çiftlerini ağırlamaya hazır. Göcek'in dillere destan mavi yolculuğu balayı tatilinizde hoş bir anı olarak kalır. Trekking keyfi, çam ormanları ve sahilleri de ruh ve beden detoksu yapmanızı sağlar.

KKTC: Yavru vatan Kıbrıs, normal şartlarda tam bir tatil köyü. Ancak balayı tatili için de çok cazip. Lebi derya oteller, uçsuz bucaksız kumsallar eşsiz bir balayı tatili sunuyor.

Kayak merkezleri: Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Erciyes… Kış mevsiminde evleniyorsanız alternatif çok. Kayak yapmayı seviyorsanız beğendiğiniz bir merkezde yer ayırtın. Dağ havası ve kayak keyfi düğün yorgunluğunuzu silip süpürecek.
Diğer Benzer Paylaşımlar


496
Firma
245
Kullanıcı
96
Kategori
274
Paylaşım