Erkekleri nasıl pohpohlamalı ?


Erkekleri nasıl pohpohlamalı ?

Paylaşım Hakkında Kısa Bilgi

  •    Kategori :   Diğer Kültürler
  •   Hangi Şehir ?:   Adana
  •    Hangi İlçe ?:   Merkez
  •    İlan Tarihi :   22-10-2020
  •    Ekleyen Kişi:   cumaliyakar


Ona erkekliğini hissettirmek için illa kusursuz olmanız gerekmez! Küçük ipuçlarıyla kendini iyi hissettirin ve karşılığını görün!, Madem ki dünyada eşitlik var, madem ki erkek kadınsız , kadın da erkeksiz yapamıyor ve erkeleri anlamak kadınları anlamaktan daha kolay ; o zaman erkeklere iyi davranın kendi tarafınıza çekin ve hayatın tadını çıkarın...

1) TAVSİYE SOR
Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir kabiliyeti varsa, bu konuda mutlaka ona danışmalısın. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken keyiften dört köşe olacak. (Biliyoruz, aslında erkekler en uzun yolları tercih edip kaybolmayı ve "kimseye sormadan" yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara sıra buna göz yummalısın.)

2) HAFTA SONU PLANINI YAPMASINA İZİN VER
Onun sevdiği şeyleri yapın. Mesela önce atış poligonuna gidip ardından ocakbaşında kebap yiyebilirsiniz.

3) EVDEKİ TAMİR İŞLERİNİ ONA DEVRET
Bırak akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı arama! 'The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment' kitabının yazarı Scott Haltzman, bu tür durumlarda dışarıdan yardım çağırmakta ısrar eden kadınların çok sinir bozucu olduğunu söylüyor. Bırak o uğraşsın ama bitirmesi için biraz zaman tanı ki fazla oyalanmasın.

4) POHPOHLAMA SANATI
İltifatlar çok etkilidir. Ona masajda, sekste, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol hatırlat. Bu şekilde şevkini ikiye katlayacaksın. Kesinlikle işe yarıyor!

5) KISKANIYORMUŞ GİBİ YAP
Erkekler ara sıra kıskanılmayı sever. Bunu yaparken asla dır dır edip bunaltmamaya özen göster ama ona kıskandığını ve ihtiyaç duyduğunu da hissettir. Pişman olmayacaksın!

6) DOMESTİK TANRIÇA
Arada bir gömleğini ütüleyip en sevdiği yemeği yapabilirsin. Ama yine de abartıya kaçma, yoksa bu durumdan faydalanmak isteyebilir, erkekler arsızdır. Sonra bir bakmışsın her akşam yemek pişiriyorsun.

7) ARKADAŞLARINA VE AİLESİNE İYİ DAVRAN
Ailesine kibar, arkadaşlarına sempatik görünmelisin. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez. Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısın. Seni sevmeli ve saygı duymalılar fakat fazla yüz göz olursan, bu sefer de seni yönlendirmeye çalışabilirler.
Diğer Benzer Paylaşımlar


496
Firma
245
Kullanıcı
96
Kategori
274
Paylaşım